Zhytomyryanka.info

Опубликовано: 07.01.2019

Переступивши певний віковий рубіж, коли ми розуміємо, що ідеальна фігура — не головне в житті, багато хто вирішує, що тепер взагалі не треба стежити за харчуванням, а радість смачно поїсти — стає однією з основних, крім того, і обмін речовин з віком сповільнюється.
Часто таке життя призводить до того, що про те, що треба б схуднути і змінити своє харчування будуть нагадувати вже лікарі і хвороби, на сайте zhytomyryanka.info.

Ні для кого не секрет, що зручна «цивілізована» життя принесла нам свої хвороби. Лікарі попереджають, що на 75% саме неправильне харчування — причина хвороб серця і судин, цукрового діабету і раку. Надмірна вага викликає метаболічний синдром, який і вважають винуватцем «хвороб цивілізації».

Отже, треба худнути, але як? Більшість популярних дієт показані тільки абсолютно здоровим людям. Та й то, як тимчасовий захід, якщо ви скинете на дієті кілька кілограм, щоб результат закріпився, треба змінити своє додиетное харчування і спосіб життя.

Секрет у тому, що зміна способу життя і харчування саме по собі і дозволить скинути зайві кілограми, і налагодити обмін речовин. Звичайно, результат буде більш повільним, зате не буде стресу для організму, а значить можливої шкоди здоров’ ю. Здоров’ я для Вас — головне? Тоді прислухайтеся до наступних порад.

Отже, розберемося, що ж треба змінити?

rss